Trasy 1000mil 2020

I letos startujeme přímo z rekondičního tábora pro děti po onkologické léčbě v Milovech. Tento tábor organizuje n.f. KRTEK a my tam přijedeme zpestřit program.

Předpokládáme účast dětí na slavnostním startu nejdelší kontinentální štafety kynologických hlídek. Štafeta  č. 5, věnovaná jako pocta panu Rosíkovi, opět jede na Slovensko, ale jen symbolických pár kilometrů.

Z důvodů organizační náročnosti a možných alternativních tras přihlášených štafet je startovní listina orientační a v průběhu přihlašování se může měnit. Až do jejího uzavření. Děkujeme za pochopení.

Etapa č.1 Etapa č.2
Milovy – Doubravník ; 
22.8. 10:00 – 15:00
Tým N1: Calypso Strážce Walhaly – Kateřina Š.
Tým N2: Seb (Aoraki Highlander Hill) – Milan T.
Doubravník – Adamov ;
22.8. 13:00 – 18:00 (velké převýšení)
Tým N: 
Tým S: 
Etapa č.3 Etapa č.4
Adamov – Těšany  
22.8. 17:00 – 22:00
Tým N: Hromovladce Tawy – Juraj D.
Tým S: 
Těšany – Mikulčice 
22.8. 22:00 – 04:00
Tým N: 
Tým S: Dominik + Hubert Šubravec – Olga S.
Etapa č.5 Etapa č.6
Mikulčice – Brodské 
23.8. 03:00 – 07:00 (lehká)
Tým N: Fanouš – Martin J.
Tým S: Guipagho Chato Miraja – Veronika M.
Brodské – Mikulov ; 
23.8. 06:00 – 11:00
Tým N1: Arachne Wolf of the Highlands – Jana Č.
Tým N2: Bren Atir Bohemia – Karel Č.
Etapa č.7 Etapa č.8
Mikulov -Jaroslavice ;
23.8. 11:00 – 16:00
Tým N: Bagira Vlčí tlapka – Renata L.
Tým S: Agavero Cofi Capito – Lukáš B.
Jaroslavice – Čížov ; 
23.8. 16:00 – 21:00
Tým N: Bono – Radek S.
Tým S: Máša – Iva P.
Etapa č.9 Etapa č.10
Čížov – Jemnice ; 
23.8. 21:00 – 02:00
Tým N: Carp Anwar – Milan D.
Tým S: 
Jemnice – Člunek ; 
24.8. 02:00 – 07:00
Tým N1: Bessy Redog Josefov, Amai Kyuubi Akamaru – Nicole W.
Tým N2: Avrisqan Kyuubi Akamaru – Roman L.
Etapa č.11 Etapa č.12
Člunek – Hamr 
24.8. 07:00 – 12:00
Tým N: 
Tým S: Ťapka – Monika N.
Hamr -Tábor ;  
24.8. 12:00 – 17:00
Tým N:  Gaston Karo Arqeva – Kateřina M.
Tým S: 
Etapa č.13 Etapa č.14
Tábor – Koloděje ; běh
24.8. 17:00 – 22:00 (těžká)
Tým N: Wapya Whale Grey Střípek snů a Akym – Petra B.
Tým S: Ronon Diamond – Petr N.
Koloděje – České Budějovice ;
24.8. 22:00 – 03:00
Tým N: Arný – Jiří P.
Tým S: 
Etapa č.15 Etapa č.16
České Budějovice – Chvalšiny ;
25.8. 03:00 – 08:00
Tým N: Abby – Abby S.
Tým S: Šaryk – Markéta N.
Chvalšiny – Libějovice ;
25.8. 08:00 – 13:00
Tým N: Waphi – Lída P.
Tým S: Boycot Cody Pett´s Wolf – Jindra Š.
Etapa č.17 Etapa č.18
Libějovice – Strakonice ;
25.8. 13:00 – 18:00
Tým N: Lessie (Wolf of the Highlands) – Jiří H.
Tým S: 
Strakonice – Nalžovské hory ;
25.8. 18:00 – 23:00
Tým N: Hess – Václav C.
Tým S: Dasty – Simona M.
 Etapa č.19  Etapa č.20
Nalžovské Hory – Klatovy ; 
25.8. 23:00 – 04:00
Tým N:  
Tým S: 
Klatovy – Domažlice ;
26.8. 04:00 – 09:00
Tým N: 
Tým S: Beruška a Brita – Alena V.
 Etapa č.21  Etapa č.22:
Domažlice – Kladruby ;
26.8. 09:00 – 14:00
Tým N: 
Tým S: 
Kladruby – Nevřeň ; 
26.8. 14:00 – 19:00
Tým N: Laverne Tory Arqeva – Ivana V.
Tým S: 
 Etapa č.23  Etapa č.24
Nevřeň – Žebnice ;
26.8. 19:00 – 00:00
Tým N: Samson Grey Střípek snů – Jan Z.
Tým S: Thelma – Hana P.
Žebnice – Zvíkovec ;
27.8. 00:00 – 05:00
Tým N: Airin z Litavské kotliny – Jiří M.
Tým S: 
 Etapa č.25  Etapa č.26
Zvíkovec – Beroun ;
27.8. 05:00 – 10:00
Tým N1: Shadow – Julie L.
Tým N2: „Brigita“ Lady Wolf Kuklík – Ondřej M.
Beroun – Kladno ;
27.8. 10:00 – 15:00
Tým N1: Altyr z Podřipské samoty – Jana Z.
Tým N2: Altara Maia z Podřipské samoty – František H.
 Etapa č.27  Etapa č.28
Kladno – Praha ;
27.8. 15:00 – 20:00
Tým N: Diego z Rudého údolí – Kateřina Š.
Tým S: Saki(Aemiko Go Akairo Sakura) – Růžena F.
Praha -Mělník ;
27.8. 20:00 – 01:00
Tým N: Besta Atir Bohemia – Martina N.
Tým S: Maggie – Vladimír K.
 Etapa č.29  Etapa č.30

Mělník – Lysá nad Labem ;
28.8. 01:00 – 06:00
Tým N: Narcisa Triss s Divokou krvi – Adéla F.
Tým S: Marwyn Tele von Třebíč – Jiří F.

Lysá nad Labem – Kolín ;
28.8. 06:00 – 11:00
Tým N: Dahlia Lupus Ardo – Věra a Štefan U.
Tým S: Grey Hunter Miraja – Nela J.
 Etapa č.31  Etapa č.32
Kolín – Žleby 
28.8. 11:00 – 16:00
Tým N1: CHÁRON S Divokou Krví – Eva V.
Tým N2: Iris Desire s Divokou Krví – Patricie L.
Žleby – Ždírec ;
28.8. 16:00 – 21:00
Tým N1: Easy – Kristýna Č.
Tým N2: Aron z Tomaru – Vratislav H.
 Etapa č.33 Etapa č.34
Ždírec – Vojtěchov ;
28.8. 21:00 – 02:00
Tým N: Ajra Wataha z Brzozowego Sadu – Jan V.
Tým S: Atrey & Arwen – Monika M.
Vojtěchov – Letovice ;
29.8. 02:00 – 07:00
Tým N1: Bowie Báboffka z Černolic – Tereza R.
Tým N2: Freki Greywolf s Divokou krví – Tomáš T.
 Etapa č.35  Etapa č.36
Letovice – Ptení
29.8. 07:00 – 12:00
Tým N: Airy z Litavské kotliny – Pavel Š.
Tým S: 
Ptení – Olomouc 
29.8. 12:00 – 17:00
Tým N: Lucky Strike Grey Střípek snů – Eva B.
Tým S: Elisabeth – Renata R.
 Etapa č.37  Etapa č.38
Olomouc – Kroměříž 
29.8. 17:00 – 22:00
Tým N: Karel – Naděžda P.
Tým S: Mondi z Huckelovy vily – Jana R.
Kroměříž – Polešovice ;
29.8. 22:00 – 03:00
Tým N1: Tobrok Drogo Tar – Barbora P.
Tým N2: Obi-Wan Malý Bysterec – Tomáš B.
 Etapa č.39  Etapa č.40
Polešovice – Rašovice ;
30.8. 03:00 – 08:00
Tým N1: Bentley Crazy Soul – Dana J.
Tým N2: Greysi Alassea z Devínskej – Lucia Š.
Rašovice – Brno ZOO ; běh
30.8. 08:00 – 14:00
Tým N: 
Tým S: 
  CÍL:  1.9. 14:00 Brno ZOO