Trasy 1000mil 2019

I letos startujeme přímo z rekondičního tábora pro děti po onkologické léčbě v Milovech. Tento tábor organizuje n.f. KRTEK a my tam přijedeme zpestřit program.

Předpokládáme účast dětí na slavnostním startu nejdelší kontinentální štafety kynologických hlídek. Štafeta  č. 5, věnovaná jako pocta panu Rosíkovi, opět jede na Slovensko, ale jen symbolických pár kilometrů.

Etapa č.1 – Per aspera ad astra Etapa č.2 – Montnegre Dogtrekking – po španělské vrstevnici
Milovy – Doubravník ; 
24.8. 10:00 – 15:00
Tým N1: Tomáš K. – Elli Srdcerváč
Tým N2: Romana Š. – Darya Srdce draka
Doubravník – Adamov ;
24.8. 13:00 – 18:00 (velké převýšení)
Tým N: Barbora B. – Calin Sokolí Oko
Tým S: František H. – Birsa Gribedyr
Etapa č.3 – Šedým udolím Etapa č.4
Adamov – Těšany  
24.8. 17:00 – 22:00
Tým N1: Martina N. – Besta Atir Bohemia
Tým N2: Juraj D. – Hromovladce Tawy
Těšany – Mikulčice 
24.8. 22:00 – 04:00
Tým N: Vladimír K. – Maggie
Tým S: Aleš K. – Angua Vlčí hvězda
Etapa č.5 – k poctě pana Rosíka Etapa č.6
Mikulčice – Brodské 
25.8. 03:00 – 07:00 (lehká)
Tým N: Andrea H. – Cetumqur Šungmánitu-ha Khoyáke
Tým S: Olga S. – Dominik Šubravec
Brodské – Mikulov ; 
25.8. 06:00 – 11:00
Tým N: Martin J. – Fanouš
Tým S: Jana H. – Aron ze Skřinářova
Etapa č.7 Etapa č.8
Mikulov -Jaroslavice ;
25.8. 11:00 – 16:00
Tým N: reserve
Tým S: Lukáš B. – Agavero Cofi Capito
Jaroslavice – Čížov ; 
25.8. 16:00 – 21:00
Tým N: 
Tým S: Veronika M. – Harppy
Etapa č.9 Etapa č.10
Čížov – Jemnice ; 
25.8. 21:00 – 02:00
Tým N: Milan D. – Carp Anwar
Tým S: 
Jemnice – Člunek ; 
26.8. 02:00 – 07:00
Tým N: Nicole W. – Bessy
Tým S: Roman L. – Fox
Etapa č.11 Etapa č.12 – ArQeVa
Člunek – Hamr 
26.8. 07:00 – 12:00
Tým N: 
Tým S: Monika Š. – Ťapka
Hamr -Tábor ;  
26.8. 12:00 – 17:00
Tým N: Kateřina M. – Gaston Karo Arqeva
Tým S: 
Etapa č.13 Etapa č.14
Tábor – Koloděje ; běh
26.8. 17:00 – 22:00 (těžká)
Tým S1: Bohumír. B – Iris, Corso Bílá Merci, Hercules Sonny Bílá Merci
Tým S2: Petr N. – Ronon
Koloděje – České Budějovice ;
26.8. 22:00 – 03:00
Tým N: Jiří P. – Apokalyptik Fortis Amicus
Tým S: 
Etapa č.15 – Šediváčkův long Etapa č.16
České Budějovice – Chvalšiny ;
27.8. 03:00 – 08:00
Tým N: Robert S. – Abby, Ines
Tým S: Markéta N. – Šaryk
Chvalšiny – Libějovice ;
27.8. 08:00 – 13:00
Tým N: Lída P. – Waphi
Tým S: Jindra Š. – Boycot Cody Pett´s Wolf
Etapa č.17 – Hle matka tvá Etapa č.18 – Chovatelská stanice ČSV z Černolic
Libějovice – Strakonice ;
27.8. 13:00 – 18:00
Tým N: Pavel Š. – Airy z Litavské kotliny
Tým S: Petra M. – Everest Storytelling
Strakonice – Nalžovské hory ;
27.8. 18:00 – 23:00
Tým N: Tereza R. – Freki Greywolf
Tým S: Tomáš T.
 Etapa č.19 – Stezka vlčí krve (Sangre de Lobo kennel)  Etapa č.20
Nalžovské Hory – Klatovy ; 
27.8. 23:00 – 04:00
Tým N: Kateřina Š. – Diego z Rudého Údolí
Tým S: 
Klatovy – Domažlice ;
28.8. 04:00 – 09:00
Tým N1: Míša K. – Bastila z Podřipské samoty
Tým N2: Karel Š. – Costilla Coojaka Norský vlk
 Etapa č.21  Etapa č.22:
Domažlice – Kladruby ;
28.8. 09:00 – 14:00
Tým S1: Lukáš D. – Coudy
Tým S2: Tereza B. – Duo blondies
Kladruby – Nevřeň ; 
28.8. 14:00 – 19:00
Tým N: Jiří J. – Darius Dino Silesian Hunter
Tým S: 
 Etapa č.23  Etapa č.24
Nevřeň – Žebnice ;
28.8. 19:00 – 00:00
Tým S1: Alena Z. – Calibra/Bíba
Tým S2: Zuzana M. – Orson
Žebnice – Zvíkovice ;
29.8. 00:00 – 05:00
Tým N: Petr K. – Floyd Srdcerváč
Tým S: 
 Etapa č.25  Etapa č.26
Zvíkovice – Beroun ;
29.8. 05:00 – 10:00
Tým N: Jiří M. – Airin z Litavské kotliny
Tým S: Simona M. – Dasty
Beroun – Kladno ;
29.8. 10:00 – 15:00
Tým N1: Jana Z. – Altyr z Podřipské samoty
Tým N2: František H. – Altara Maia z Podřipské samoty
 Etapa č.27  Etapa č.28 – 1.ME v dogtrekkingu ČSV
Kladno – Praha ;
29.8. 15:00 – 20:00
Tým N1: Romana Š. – Dream od Darkness Sedcerváč
Tým N2: Václav K. – Darwin ze Studeného
Praha -Mělník ;
29.8. 20:00 – 01:00
Tým N: Kristýna Č. – Eibi Easy s Divokou krví
Tým S: Daniela F. – 
 Etapa č.29  Etapa č.30

Mělník – Lysá nad Labem ;
30.8. 01:00 – 06:00
Tým N: Alena P. – Anup TAWY
Tým S: 

Lysá nad Labem – Kolín ;
30.8. 06:00 – 11:00
Tým N: Adéla V. – Ebi
Tým S: Jiří F. – Marwyn Tele von Třebíč
 Etapa č.31 – Honzíkova cesta  Etapa č.32
Kolín – Žleby 
30.8. 11:00 – 16:00
Tým N1: Marie Š. – Ajra Wataha z Brzozowego Sadu
Tým N2: Adela M. – Ambra z Heršpic
Žleby – Ždírec ;
30.8. 16:00 – 21:00
Tým N: Jan V. – Azték Vlčí dech
Tým S: Jana S. – Aimy z Archy
 Etapa č.33 Etapa č.34
   – domovinou Vlčí tlapky 
   – Démon alkohol
Ždírec – Vojtěchov ;
30.8. 21:00 – 02:00
Tým S1: Monika M. – Atrey
Tým S2: Iveta F. – Gaya Arabella
Vojtěchov – Letovice ;
31.8. 02:00 – 07:00
Tým N: Renata L. – Bagira Vlčí tlapka
Tým S: Nela J. – Grey Hunter Miraja
 Etapa č.35  Etapa č.36
Letovice – Ptení
31.8. 07:00 – 12:00
Tým N1: Klára M. – Gaia Nymeria s Divokou krví
Tým N2: Zdeněk S. – Loki Odinson ArQeVa
Ptení – Olomouc 
31.8. 12:00 – 17:00
Tým N: Radek S – Bono
Tým S: 
 Etapa č.37  Etapa č.38 – Jarcovská tlapka
Olomouc – Kroměříž 
31.8. 17:00 – 22:00
Tým N: Eva B. – Lucky Strike Grey Střípek snů
Tým S: Renata D. – Keisy
Kroměříž – Polešovice ;
31.8. 22:00 – 03:00
Tým S1: Jana R. – Mondi z Huckelovy vily
Tým S2: Radek K. – Blackie
 Etapa č.39  Etapa č.40
Polešovice – Rašovice ;
1.9. 03:00 – 08:00
Tým N: Naděžda P.  – Apokalyptik Ares Vlčí vítr
Tým S: 
Rašovice – Brno ZOO ; běh
1.9. 08:00 – 14:00
Tým N: Jakub L. – Carcharoth
Tým S: Petr J. – Woody
  CÍL:  1.9. 14:00 Brno ZOO