Trasy 1000mil 2018

1000 mil pro jeden cíl zaznamená v roce 2018 výraznou změnu tras. Startujeme přímo z rekondičního tábora pro děti po onkologické léčbě v Milovech. Tento tábor organizuje n.f. KRTEK a my tam přijedeme zpestřit program.

Předpokládáme účast dětí na slavnostním startu nejdelší kontinentální štafety kynologických hlídek.  Věnujte proto, prosím, pozornost nejenom novým tratím (1-5), ale i upravenému časovému harmonogramu (ten je až k etapě 28 posunutý).  Úsek štafety Mělník-Mělník je zrušen.  Štafeta  č. 5, věnovaná jako pocta panu Rosíkovi, opět jede na Slovensko, ale jen symbolických pár kilometrů.

Etapa č.1 Etapa č.2
Milovy – Doubravník ; koloběžka
25.8. 10:00 – 15:00
Tým N:
Tým S:
Doubravník – Adamov ;
25.8. 13:00 – 18:00 (velké převýšení)
Tým N:
Tým S:
Etapa č.3 Etapa č.4
Adamov – Těšany  
25.8. 17:00 – 22:00
Tým N:
Tým S:
Těšany – Mikulčice 
25.8. 22:00 – 04:00
Tým N:
Tým S:
Etapa č.5 – k poctě pana Rosíka Etapa č.6
Mikulčice – Brodské 
26.8. 03:00 – 07:00 (lehká)
Tým N: 
Tým S: 
Brodské – Mikulov ;
26.8. 06:00 – 11:00
Tým N:
Tým S:
Etapa č.7 Etapa č.8
Mikulov -Jaroslavice ;
26.8. 11:00 – 16:00
Tým N:
Tým S:
Jaroslavice – Čížov ;
26.8. 16:00 – 21:00
Tým N:
Tým S:
Etapa č.9 Etapa č.10
Čížov – Jemnice ;
26.8. 21:00 – 02:00
Tým N:
Tým S:
Jemnice – Člunek ;
27.8. 02:00 – 07:00
Tým N:
Tým S:
Etapa č.11 Etapa č.12
Člunek – Hamr ;
27.8. 07:00 – 12:00
Tým N:
Tým S:
Hamr -Tábor ; 
27.8. 12:00 – 17:00
Tým N:
Tým S:
Etapa č.13 Etapa č.14
Tábor – Koloděje ;
27.8. 17:00 – 22:00 (těžká)
Tým N:
Tým S:
Koloděje – České Budějovice ;
27.8. 22:00 – 03:00
Tým N:
Tým S:
Etapa č.15 Etapa č.16
České Budějovice – Chvalšiny ;
28.8. 03:00 – 08:00
Tým N:
Tým S:
Chvalšiny – Libějovice ;
28.8. 08:00 – 13:00
Tým N:
Tým S:
Etapa č.17 Etapa č.18
Libějovice – Strakonice ;
28.8. 13:00 – 18:00
Tým N:
Tým S:
Strakonice – Nalžovské hory ;
28.8. 18:00 – 23:00
Tým N:
Tým S:
 Etapa č.19  Etapa č.20
Nalžovské Hory – Klatovy ;
28.8. 23:00 – 04:00
Tým N:
Tým S:
Klatovy – Domažlice ;
29.8. 04:00 – 09:00
Tým N:
Tým S:
 Etapa č.21  Etapa č.22:
Domažlice – Kladruby ;
29.8. 09:00 – 14:00
Tým N:
Tým S:
Kladruby – Nevřeň ;
29.8. 14:00 – 19:00
Tým N:
Tým S:
 Etapa č.23  Etapa č.24
Nevřeň – Žebnice ;
29.8. 19:00 – 00:00
Tým N:
Tým S:
Žebnice – Zvíkovice ;
30.8. 00:00 – 05:00
Tým N:
Tým S:
 Etapa č.25  Etapa č.26
Zvíkovice – Beroun ;
30.8. 05:00 – 10:00
Tým N:
Tým S:
Beroun – Kladno ;
30.8. 10:00 – 15:00
Tým N:
Tým S:
 Etapa č.27  Etapa č.28
Kladno – Praha ;
30.8. 15:00 – 20:00
Tým N:
Tým S:
Praha -Mělník ;
30.8. 20:00 – 01:00
Tým N:
Tým S:
 Etapa č.29  Etapa č.30
Mělník – Lysá nad Labem ;
31.8. 01:00 – 06:00
Tým N:
Tým S:
Lysá nad Labem – Kolín ;
31.8. 06:00 – 11:00
Tým N:
Tým S:
 Etapa č.31  Etapa č.32
Kolín – Žleby ; kolo
31.8. 11:00 – 16:00
Tým N:
Tým S:
Žleby – Ždírec ;
31.8. 16:00 – 21:00
Tým N:
Tým S:
 Etapa č.33  Etapa č.34
Ždírec – Vojtěchov ;
31.8. 21:00 – 02:00
Tým N:
Tým S: 
Vojtěchov – Letovice ;
1.9. 02:00 – 07:00
Tým N:
Tým S:
 Etapa č.35  Etapa č.36
Letovice – Ptení
1.9. 07:00 – 12:00
Tým N:
Tým S:
Ptení – Olomouc ; koloběžka
1.9. 12:00 – 17:00
Tým N:
Tým S:
 Etapa č.37  Etapa č.38
Olomouc – Kroměříž 
1.9. 17:00 – 22:00
Tým N:
Tým S:
Kroměříž – Polešovice ;
1.9. 22:00 – 03:00
Tým N:
Tým S:
 Etapa č.39  Etapa č.40
Polešovice – Rašovice ;
2.9. 03:00 – 08:00
Tým N:
Tým S:
Rašovice – Brno ZOO ; běh
2.9. 08:00 – 14:00
Tým N:
Tým S:
  CÍL:  2.9. 14:00 Brno ZOO