Trasy 1000mil 2018

1000 mil pro jeden cíl zaznamená v roce 2018 výraznou změnu tras. Startujeme přímo z rekondičního tábora pro děti po onkologické léčbě v Milovech. Tento tábor organizuje n.f. KRTEK a my tam přijedeme zpestřit program.

Předpokládáme účast dětí na slavnostním startu nejdelší kontinentální štafety kynologických hlídek.  Věnujte proto, prosím, pozornost nejenom novým tratím (1-5), ale i upravenému časovému harmonogramu (ten je až k etapě 28 posunutý).  Úsek štafety Mělník-Mělník je zrušen.  Štafeta  č. 5, věnovaná jako pocta panu Rosíkovi, opět jede na Slovensko, ale jen symbolických pár kilometrů.

Etapa č.1 Etapa č.2
Milovy – Doubravník ; koloběžka
25.8. 10:00 – 15:00
Tým N: Tomáš K. – Elli Srdcerváč
Tým S: Ivona P. – Murka
Doubravník – Adamov ;
25.8. 13:00 – 18:00 (velké převýšení)
Tým N: Eliška R. – Frisky Whiskey Srdcerváč
Tým S: Aleš K. – Angua Vlčí hvězda
Etapa č.3 Etapa č.4
Adamov – Těšany  
25.8. 17:00 – 22:00
Tým N:  Pavel Š. – Airy z Litavské kotliny
Tým S: Tomáš S. – Rock
Těšany – Mikulčice 
25.8. 22:00 – 04:00
Tým N: Juraj D. – Hromovládce Tawy
Tým S: Martina N. – Besta Atir Bohemia
Etapa č.5 – k poctě pana Rosíka Etapa č.6
Mikulčice – Brodské 
26.8. 03:00 – 07:00 (lehká)
Tým N: Eva Š. – Falka Vlčí Tlapka
Tým S: Olga S. – Dominik Šubravec
Brodské – Mikulov ;
26.8. 06:00 – 11:00
Tým N: Karel Č. – Bren Atir Bohemia
Tým S: Jana Č. – Aisha Atir Bohemia
Etapa č.7 Etapa č.8
Mikulov -Jaroslavice ;
26.8. 11:00 – 16:00
Tým N: Zuzana N. – Gandalf Grey S Divokou krví
Tým S: Petra B. – Agavero Cofi Capito
Jaroslavice – Čížov ;
26.8. 16:00 – 21:00
Tým N: Martin J. – Artes Bohemia Beltain
Tým S: Lukáš B. – Agavero Cofi Capito
Etapa č.9 Etapa č.10
Čížov – Jemnice ;
26.8. 21:00 – 02:00
Tým N: Milan D. – Carp Anwar
Tým S:  
Jemnice – Člunek ;
27.8. 02:00 – 07:00
Tým N: Jana B. – Harry
Tým S: Martin Š. – Eliška
Etapa č.11 Etapa č.12
Člunek – Hamr ;
27.8. 07:00 – 12:00
Tým N: Hana A. – Jerry
Tým S: Monika Š. – Ronon
Hamr -Tábor ; 
27.8. 12:00 – 17:00
Tým N: Kateřina M. – Gaston Karo Arqeva
Tým S:
Etapa č.13 Etapa č.14
Tábor – Koloděje ;
27.8. 17:00 – 22:00 (těžká)
Tým N:
Tým S: Bohumír B. – Iris + Corso Bílá Merci
Koloděje – České Budějovice ;
27.8. 22:00 – 03:00
Tým N: Jiří P. – Apokalyptik Fortis Amicus
Tým S: Vladimír K. – Maggie
Etapa č.15 Etapa č.16
České Budějovice – Chvalšiny ;
28.8. 03:00 – 08:00
Tým N: Lída P. – Ambra Vlčí vítr
Tým S: Markéta N. – Šaryk
Chvalšiny – Libějovice ;
28.8. 08:00 – 13:00
Tým N: Ondřej M. – Brigita Lady Wolf Kuklík
Tým S: Tereza L. – Scott
Etapa č.17 Etapa č.18
Libějovice – Strakonice ;
28.8. 13:00 – 18:00
Tým N: Martina Ch. – Gangster Tichý Stín
Tým S:  Renata L. – Bagira Vlčí Tlapka
Strakonice – Nalžovské hory ;
28.8. 18:00 – 23:00
Tým N: Tereza R. – Freki Greywolf
Tým S: Tomáš T. – 
 Etapa č.19  Etapa č.20
Nalžovské Hory – Klatovy ;
28.8. 23:00 – 04:00
Tým N:
Tým S: Zuzana F. – Orson
Klatovy – Domažlice ;
29.8. 04:00 – 09:00
Tým N:
Tým S:
 Etapa č.21  Etapa č.22:
Domažlice – Kladruby ;
29.8. 09:00 – 14:00
Tým N: Jiří M. – Airin z Litavské kotliny
Tým S: Kristýna P. – Clementine Šťastný koutek
Kladruby – Nevřeň ;
29.8. 14:00 – 19:00
Tým N: Julie L. – Cair Potomok Vlkov
Tým S: Saša Z. – White
 Etapa č.23  Etapa č.24
Nevřeň – Žebnice ;
29.8. 19:00 – 00:00
Tým N: Václav C. – Hess
Tým S:
Žebnice – Zvíkovice ;
30.8. 00:00 – 05:00
Tým N: Michaela K. – Bastila z Podřipské samoty
Tým S:  Hana A. – Jerry
 Etapa č.25  Etapa č.26
Zvíkovice – Beroun ;
30.8. 05:00 – 10:00
Tým N: Katarína P. – Darwin ze Studeného
Tým S: Václav K. – Cyro z Vltavského krahe
Beroun – Kladno ;
30.8. 10:00 – 15:00
Tým N: Kristýna Č. – Eibi „Easy“ s Divokou krví 
Tým S:
 Etapa č.27  Etapa č.28
Kladno – Praha ;
30.8. 15:00 – 20:00
Tým N: Petr K. – Floyd Srdcerváč
Tým S:  Milan K. – Barchetta Wolfdog Bohemia
Praha -Mělník ;
30.8. 20:00 – 01:00
Tým N: Jana Z. – Altyr z Podřipské samoty
Tým S: Lenka K. – Bára z Podřipské samoty
 Etapa č.29  Etapa č.30

Mělník – Lysá nad Labem ;
31.8. 01:00 – 06:00
Tým N: Zdenka C. – Adam
Tým S: Petr B. – Bohoušek
Tým X: Romana Š. – Nessie

Lysá nad Labem – Kolín ;
31.8. 06:00 – 11:00
Tým N: Adéla V. – Ebi z Kopáčkova dvora
Tým S: Jiří F. – Marwyn Tele von Třebíč
 Etapa č.31  Etapa č.32
Kolín – Žleby ; kolo
31.8. 11:00 – 16:00
Tým N: Věra U. -Kitt Malý Bysterec
Tým S: Pavel J. – Frigg s Divokou krví
Žleby – Ždírec ;
31.8. 16:00 – 21:00
Tým N: Marie Š. – Ajra Wataha z Brzozowego Sadu
Tým S: Adéla M. – Ambra a ARES z Heršpic 
 Etapa č.33  Etapa č.34
Ždírec – Vojtěchov ;
31.8. 21:00 – 02:00
Tým N: Jan V. – Azték Vlčí Dech 
Tým S:  Monika M. – Arwen a Atrey
Vojtěchov – Letovice ;
1.9. 02:00 – 07:00
Tým N: Stanislava H. – E-bay od Brány ráje
Tým S: Jana S. – Aimy z Archy
 Etapa č.35  Etapa č.36
Letovice – Ptení
1.9. 07:00 – 12:00
Tým N: Klára M. – Gaia
Tým S: Zdeněk S. – ???
Ptení – Olomouc ; koloběžka
1.9. 12:00 – 17:00
Tým N: Mirek S. – Isabel fon Bubák
Tým S: Marie H. – Tequilla
 Etapa č.37  Etapa č.38
Olomouc – Kroměříž 
1.9. 17:00 – 22:00
Tým N: Naděžda P. – Apokalyptik Vlčí vítr
Tým S: Jana P. – Airin
Kroměříž – Polešovice ;
1.9. 22:00 – 03:00
Tým N: Marie N. – Dew z Katusického dvora
Tým S: Anežka H. – Dorotka Bohemia Luaro
 Etapa č.39  Etapa č.40
Polešovice – Rašovice ;
2.9. 03:00 – 08:00
Tým N: Alena P. – Anup Tawy
Tým S: Petr J. –  Korýš
Rašovice – Brno ZOO ; běh
2.9. 08:00 – 14:00
Tým N: Jakub L. – Carcharoth s Divokou Krví
Tým S: Patrik K. – Osman Jantar Devil
  CÍL:  2.9. 14:00 Brno ZOO