Trasy 1000 mil 2017

Stejně jako v loňském roce povede i letos převážná část štafety v České republice. Startovat se bude ve dvou kategoriích v každé etapě dle plemene psa. Jedna kategorie bude tvořena psovody, kteří povedou národní plemena psů (národní tým N) a za druhou kategorii poběží či pojedou psovody s plemeny zbytku světa (světový tým S). Jsou plánovány 3 povinně běžecké etapy, ale i u ostatních upřednostníme zájemce o absolvování formou běhu.

Etapa č.1 – Šubravčí Etapa č.2
Brno-Němčičky ; běh
26. 8. 9:00 – 14:00
Tým N: Pavel K. – Ell Srdcerváč
Tým S: Olga S. Dominik Šubravec
Němčičky-Brodské 
26 8. 14:00 – 19:00
Tým N: 
Tým S: Martin J. – Artes Bohemia Beltain
Etapa č.3 – k poctě pana Rosíka Etapa č.4
Brodské – Záhorská Ves   
26. 8. 19:00 – 24:00
Tým N: Alexandra Z. – Frei Malý Bysterec 
Tým S:
Záhorská Ves – Brodské
27. 8. 00:00 – 05:00
Tým N: 
Tým S:  Christine D. – Vincent Vega
Etapa č.5 Etapa č.6 – tady je Gandalfovo
Brodské – Mikulov 
27. 8. 05:00 – 10:00
Tým N: 
Tým S: 
Mikulov -Jaroslavice 
27. 8. 10:00 – 15:00
Tým N: Zuzana N. a Dew z Katusickeho Dvora
Tým S: Petra B. a Elixir Cofi Capito
Etapa č.7 – S toulavou Besskou Etapa č.8 – Za Amálku
Jaroslavice – Čížov ;
27. 8. 15:00 – 20:00
Tým N: Renata L. – Bagira Vlčí tlapka
Tým S: Pavel Š. – Airy z Litavské kotliny
Čížov – Jemnice 
27. 8. 20:00 – 01:00
Tým N: Milan D. – Carp Anwar
Tým S: Pavel B. – Arnny Enixa
Etapa č.9 Etapa č.10
Jemnice – Člunek 
28. 8. 01:00 – 06:00
Tým N: Tomáš K. – Udo z Litavské kotliny
Tým S: 
Člunek – Hamr 
28. 8. 06:00 – 11:00
Tým N: Marie V. – Ajra Wataha z Brzozowego Sadu
Tým S:
Etapa č.11 – Exotická Etapa č.12
Hamr -Tábor ; 
28. 8. 11:00 – 16:00
Tým N: Jan V. – Azték Vlčí dech
Tým S:
Tábor – Koloděje 
28. 8. 16:00 – 21:00
Tým N: Hana A. – All Star z Molu Es
Tým S: Honza B. – Berry
Etapa č.13 Etapa č.14
Koloděje – České Budějovice 
28. 8. 21:00 – 02:00
Tým N:  
Tým S: Lusie H. – Bongo
České Budějovice – Chvalšiny ;
29. 8. 02:00 – 07:00
Tým N: Václav B. – Ben Boo Edeen Severu
Tým S: Markéta N. – Snížek, Vločka, Baribal
Etapa č.15 Etapa č.16 – „HLE MATKA TVÁ!“
Chvalšiny – Libějovice ;
29. 8. 07:00 – 12:00
Tým N: Bohumír B. a Iris
Tým S: Zuzana F. – Orson
Libějovice – Strakonice 
29. 8. 12:00 – 17:00
Tým N: Martina – Gangster Diamond Tichý stín
Tým S: Romana Š. a Nessie a Ashton 
Etapa č.17 – Zaklínačova stopa Etapa č.18 – Půlměsíc Vlkošedé Bestie
Strakonice – Nalžovské hory 
29. 8. 17:00 – 22:00
Tým N: Tomáš T. – Ebi z Kopáčkova dvora
Tým S: Tereza R. – Freki s Divokou krví
Nalžovské Hory – Klatovy ;
29. 8. 22:00 – 03:00
Tým N: Kateřina F. – Dareba Z molu es
Tým S:
 Etapa č.19  Etapa č.20
Klatovy – Domažlice ;
30. 8. 03:00 – 08:00
Tým N: Karel Š – Fantazie z vlčí chaloupky
Tým S: Daniela F. – Remy
Domažlice – Kladruby ;
30. 8. 08:00 – 13:00
Tým N: Jiří M. – Airin z Litavské kotliny
Tým S: Kristýna P. – Clementine Šťastný koutek
 Etapa č.21 – styl21.cz  Etapa č.22: – Montnegre DT
Kladruby – Nevřeň ;
30. 8. 13:00 – 18:00
Tým N: Anna S. – Grimm Vlčí tlapka
Tým S: Eunike S. – Chelsea
Nevřeň – Žebnice
30. 8. 18:00 – 23:00
Tým N: Václav C. – Hess
Tým S: Petr K. – Dante Srdcervač
 Etapa č.23 – Montnegre DT  Etapa č.24 – Montnegre DT
Žebnice – Zvíkovice ;
30. 8. 23:00 – 04:00
Tým N: Alena P. – Anup Tawy
Tým S: Petr B. – Dorinka
Zvíkovice – Beroun ;
31. 8. 04:00 – 09:00
Tým N: Jakub L. – Carcharoth s Divokou Krvi
Tým S: Teraza L. – Scott
 Etapa č.25 – Montnegre DT  Etapa č.26 – Rumínkovo bloudění
Beroun – Kladno ;
31. 8. 09:00 – 14:00
Tým N: Ondřej M. – Lady Wolf Kuklík
Tým S: Daniela Č. – Gája Srdcerváč
Kladno – Praha ;
31. 8. 14:00 – 19:00
Tým N:  Kristýna Č. – Easy s DK
Tým S:  Milan K. – Athos Wolfdog Bohemia
 Etapa č.27 – z Podřipské samoty  Etapa č.28- Wolfíčkovo kolečko
Praha -Mělník ;
31. 8. 19:00 – 24:00
Tým N: Míša K. – Bastila z Podřípské samoty
Tým S: Lenka. K. – Bára z Podřípské samoty
Mělník – Mělník ;
1. 9. 00:00 – 05:00
Tým N: Darina K. – Akéla z Litavské kotliny
Tým S: Zdenka C. – Adam
 Etapa č.29- Jízda s farmou Henrieta  Etapa č.30 – Bustyho stopa
Mělník – Lysá nad Labem ;
1.9. 01:00 – 06:00
Tým N: Jana F. a Kerbas
Tým S: Adéla V. – Freya
Lysá nad Labem – Kolín ;
1.9. 06:00 – 11:00
Tým N: Katarína P. – Darwin ze Studeného
Tým S: Vladimír K. – Maggie
 Etapa č.31 – Medová od včelek  Etapa č.32 – trasa od Kohoutů na dvorku
Kolín – Žleby ;
1.9. 11:00 – 16:00
Tým N: Pavel J. – Frigg s Divokou krví
Tým S: Věra U. – Kitt Malý Bysterec
Žleby – Ždírec ;
1. 9. 16:00 – 21:00
Tým N: Eliška R. – Frisky Whiskey Srdcerváč
Tým S: Aleš K. – Angua Vlčí hvězda
 Etapa č.33 – Kamarádů z Toulovce  Etapa č.34 – Montnegre DT
Ždírec – Vojtěchov ;
1. 9. 21:00 – 02:00
Tým N: Martin Š a Mysti a Orion
Tým S: Monika M. – Saskatchewan Siwash legend „Atrey“
Vojtěchov – Letovice ;
2. 9. 02:00 – 07:00
Tým N: Klára M. – Gaia Nimeria s Divokou krví
Tým S: Zdeněk S. – Cirilla Vlčí Tlapka
 Etapa č.35 – Montnegre DT  Etapa č.36 – Ségra makej a neflákej se
Letovice – Ptení
2. 9. 07:00 – 12:00
Tým N: Karel Č. – Bren Atir Bohemia
Tým S: Miroslav S. – Isabel Fon Bubák
Ptení – Olomouc ;
2. 9. 12:00 – 17:00
Tým N: Jana Č. – Aisha Atir Bohemia
Tým S: Petra R. – Afrodita
 Etapa č.37 – Hanáckó rovinó  Etapa č.38 – Montnegre DT
Olomouc – Kroměříž 
2. 9. 17:00 – 22:00
Tým N: Martin L. – Bagira Vlčí tlapka
Tým S: Naděžda P. – Balthazar Blondýnka
Kroměříž – Polešovice ;
2. 9. 22:00 – 03:00
Tým N: Marie N. – Aschere Sirius Black Tajemný přelud
Tým S: Petr J. – Korýš
 Etapa č.39 – Montnegre DT  Etapa č.40 – Montnegre DT
Polešovice – Rašovice ;
3. 9. 03:00 – 08:00
Tým N: Eva Š. – Falca Vlčí Tlapka
Tým S: Jana P. – Cassiel Rose s Divokou krví
Rašovice – Brno ZOO ; běh
3. 9. 08:00 – 14:00
Tým N: Petr K. a Elli Srdcervac, Sněžná Kobra a Erik z Věrné Smečky
Tým S: Partik K. a Osman Jantar Devil
  CÍL:  3.9. 14:00 Brno ZOO