Lidská smečka

Pořádání akcí na něčí podporu není pro nás nová, neznámá činnost, ale je pravdou, že do něčeho tak rozsáhlého nakukujem poprvé. Naším cílem je, aby se do projektu zapojilo co nejvíce jak právnických či fyzických subjektů. Což přeloženo znamená „lidí“.
Protože podobných akcí je mnoho a vlastně celá oblast podpory těm, kteří zaostávají splašenému běhu spotřebního stáda je založená na pomoci těch, kteří sice toto tempo zvládají, ale občas se stihnou i ohlédnout, zda někdo v dálce za nimi nepotřebuje pomoc…….
Naším velkým nedostatkem je, že jsme nounejmáci a nemáme za sebou žádný dotační titul ve správě nějakého Rátha či podobného humanitárního pracovníka bez kousku studu v těle. Tento handicap můžeme anulovat pouze s pomocí našich příznivců. Pravděpodobně v červnovém vydání kynologického časopisu vyjde článek o naší snaze pomoci dětem a propagaci ČSV. Podporu nacházíme i u některých rozhlasových stanic.
V první fázi startu našeho projektu oceňujeme podporu ch.stanic Československých vlčáků, kteří vytvořili základ konta pro pomoc.
A nyní to nejdůležitější.
Těm dětem, které to již chápou, chceme ukázat, kolik lidí jim v jejich boji s nemocí fandí a snaží se pomoci v jejich těžké životní zkoušce.
Na stránkách 1000 mil pro jeden cíl je sekce „Podporují nás“. Logo Vaší firmy se tam může dostat za 810,- respektive za 27 eur. Dál se nechci rozepisovat, protože by to vyznělo jako citové vydírání. Ty, kteří tento cit mají, je zbytečné nutit k slzám. Jen je žádám o posouzení, zda nezařadí mezi své priority i podporu našeho projektu. Sám nejmladší účastník projektu štafety tam pošle stovku ze svého. I to jsou peníze a ve 13 letech s Kazanem na vodítku chce ukázat kámošům v nemocnici, že v tom nejsou sami!
Těm, kterým tato akce nic neříká (většinou si myslí, že jsou v prvních řadách řítícího se stáda a určují jeho směr, což, jak známo z pohybu stáda splašeného dobytka, je mylná představa) je zbytečné něco vysvětlovat a oni to až sem stejně nedočetli.
TO JSEM VÁS DOSTAL CO ? O ELLI ANI ŘÁDKA   😀